Öne Çıkanlar:

Koşullar

Kullanım Koşulları

  • Bilisimteam.com internet sitesine ait kullanım koşulları, önemli noktalar ve merak edebileceğiniz hususlar çerçevesinde aşağıda maddeler halinde açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.

Kaynak

  •  Bilisimteam.com her zaman özgün ve doğal içerik sunmaya özen göstermektedir. Bu bağlamda bilisimteam.com’dan alıntı yaptığınız yazılar çerçevesinde ilgili yazıya kaynak bağlantısı vermeniz zorunludur.

Kullanım

  • Bilisimteam.com’da yer alan bütün içerikler (görseller ve videolar ile birlikte) tamamen bilgilendirme içindir. Farklı bir amaç söz konusu bile değildir. Bu bağlamda sitedeki içeriklerin, ziyaretçi kişiler tarafından nasıl kullanılacağına dair ilgili sorumluluk tamamı ile birlikte ziyaretçilere aittir.
  •  Bilisimteam.com’da yer alan içeriklerin siteyi ziyaret eden ziyaretçiler tarafından, ne şekilde olursa olsun, kullanımından ötürü çıkabilecek olası sonuçların sorumluluğu kesinlikle ziyaretçilere aittir. Ziyaretçilerin mevcut içerikleri kullanım biçimi tamamen kendi insiyatiflerindedir.

Güvenlik

  • Bilisimteam.com sağlıklı bir ziyaretçi yolu sunmak adına birçok istatistiksel ve veri bazlı aracı kullanmaktadır. Bu bağlamda elde edilen veriler sadece sağlıklı bir ziyaretçi deneyimi sunmak için kullanılmaktadır. Bu araçların ziyaretçilerin aleyhine bir durum meydana getirmesi söz konusu değildir.
Bilgisayar Bilgisayar