Uçak Yolculuğunda İnternet Nasıl Kullanılır?

Mobil admin
sponsorlu bağlantılar

THY Yolculuklarında, iletişim kurma özgürlüğü nasıl sağlanmalıdır? Konusu araştırdık ve yapılan analizler karşısında şöyle bir sistemin uygun olduğunu gördük. Bu araştırmamızda, artık internet çağının her yerde hızlı bir şekilde gelişimini izlemekte olduğumuzun kanaatine vardık. Hemen hemen her yerde var olan internet neden uçak yolculuklarında da olmasın öyle değil mi?

Ne kadar hızlı da varsak gideceğimiz yere,2 saatlik dahi kısa sürelerde bile canımız sıkılabilir. Bizde bu süreci sosyal ağlara ya da web sitelerinde gezinerek geçirebilme hakkına sahibiz. Bazen uçak yolculukları yurt dışına çıktığımız vakit, otobüs yolculuğu kadar uzak ve sıkıcı olabiliyor. Bu kadar saat farkı ile iyi bir zamanı ancak iletişim kurarak sağlar ve bu süreyi ancak bu şekilde geçirerek güzel bir yolculuk yaparız.

Peki, Bu Yolculuklarda THY İnternet Sisteminden Nasıl Yararlanabiliriz?

Uçak yolculuğunuz için size de internet seçeneği var bunu sakın unutmayın. Bu yüzden uçağa bindiğiniz an internete Wİ-Fİ ile bağlanacaksınız. Bu sizin için özel bir karşılama hediyesidir. Canlı Logo Wİ-Fİ uyarısını gördüğü an itibari ile iPad ile Turkısh Airlines ağı ile karşılaşacaksınız. Oradan safari ile internette saatlerce gezinme şansını da elde etmiş olacaksınız. Safari sitesinde THY nin güvenlik kodu ile karşılaşacaksınız. Hemen üst sağ menüde internet güvenliğini göreceksiniz. O sırada daha güvenli bir şekilde çevrimiçi T mobil hizmetini almış alacaksınız. Hepsi bu kadar basittir. Sizin sadece akıllı bir telefon ya da iPaid’iniz olması yeterlidir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar