Çalınan veya Kaybolan İPhone ‘unuzu Geri Almak İçin Neler Yapmanız Gerekmektedir?

Mobil admin
sponsorlu bağlantılar

Bu zamanda akıllı telefon kaybetmek ve ya çaldırmak oldukça kötü bir durumdur. Çünkü bu telefonlarda çok önemli veriler olabilir. Örneğin banka hesap numarası, iban numarası, kredi kartı şifreleri ve birçok önemli detay olabilir. Bunun için çoğu insan en çok bu detaylara takılır. Telefonun değerini değil, o an içindeki içinde var olan önemli bilgilere takılarak, oldukça korkarız. Çünkü insanlar bu bilgiler ile şifreleri bloke edene kadar kurcalarlar.

Diyelim ki böyle bir sebep söz konusu oldu. Bu durumda endişe çok doğal bir davranış sembolüdür. Bu yüzden böyle bir durum ile karşılaştığınız zaman, kesinlikle panik yapmamaya çalışın. Öncelikle derin nefes almalısınız. Daha sonra, sakin bir kafa ile ne yapacağınızı düşünmelisiniz. En son nereye gittiğinizi, kiminle birlikte zaman geçirdiğinizi düşünün. Daha sonra son oturduğunuz yerlere bakın, eğer cihazınız yüksek sesli bir zil sesine sahip ise o an için çok şanslısınız demektir.

Eğer sıcağı sıcağına düşürmüş iseniz o ana başka bir numara ile telefonunuzu çaldırıp, bulma şansınızı yükseltebilirsiniz. Eğer telefonunuz açık değil ise bilin ki başkası hattınızı kırıp atmıştır.

Çalınan İPhone ‘unuzu Geri Almak İçin Neler Yapmanız Gerekmektedir? Biraz daha dikkat ve etrafta olan bitenlerin ne olduğunu iyi analiz etmeniz de yarar vardır.

İPhone’yi Destekleyen Uygulamalardan Hangisi Kullanılmalıdır?

Diyelim ki cihazınızı buldunuz! Fakat bunun hangi muhitte olduğuna dair bir bilginiz bulunmamaktadır. Bunun için tek başınıza aldığınız karar ile cihazınızı aramaya kalkışmak, hata olacaktır. Bu nedenle asla tek başınıza gitmenizi desteklemiyoruz. Find my phone uygulaması sayesinde, cihazınıza ulaşmanız mümkün olabilir.

Fakat cihazınızın kesinlikle bir Apple olması gerekmektedir. Çünkü bu uygulamayı desteklemesi gerekir. Bunun için bu uygulama yöntemi ile yerini tespit edebilirsiniz. İPhone’yi kullanabilmeniz için aklınıza gelecek ilk soru; İPhone’yi Destekleyen Uygulamalardan Hangisi Kullanılmalıdır? Sorusu Olacaktır. Bu yüzden size kesinlikle diğer bir cihazınıza erişimi hızlandırmak için, find my iphone uygulamasını kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece kaybolan İPhone’ye ulaşma şansını da yakalamış olacaksınız.

UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar