İsimsiz Olarak Mesaj Gönderebileceğiniz Mesajlaşma Uygulamaları

Nasıl Yapılır admin
sponsorlu bağlantılar

İsimsiz olarak mesaj göndermenin birçok yöntemleri bulunmaktadır. Kendi içerisinde çeşitli özellikleri bulunan bu yöntemler isimsiz olarak mesaj göndermek isteyen birçok bireyler tarafından güvenle kullanılabilmektedir. Peki nedir bu uygulamalar dilerseniz bu uygulamalar hakkında hemen sizlere bilgiler sunmaya çalışalım. Bu uygulamalar sırasıyla şunlardır.

 

 

Wut WutGünümüzde sıkça kullanılan isimsiz mesaj gönderme uygulamalarından olan bu uygulamanın en belirgin özelliği facebook üzerinden isminizi görüntülemeden arkadaşlarınız ile mesajlaşmanızı sağlamasıdır. Bu niteliği sayesinde günümüzde oldukça popüler olan Wut Wut mesajlaşma uygulamasını deneyebilirsiniz.

ios

 

Yik Yakİsimsiz mesajlaşma komusunda harika bir uygulama olan yik yak uygulaması da son dönemlerin en popüler isimsiz mesajlaşma sistemlerindendir. Daha çok İphone ve İpad telefonlarına hitap eden uygulamayı yine bu cihazlarınız üzerinden hemen indirebilir ve bu sayede hemen arkadaşlarınız ile isimsiz olarak mesajlaşabilirsiniz.

googleplaystore

 

PsstEvet birçok kişinin  adını sıkça duyduğu bu harika uygulama sayesinde tüm konu ve uygulamalar hakkında fikirlerinizi isimsiz olarak belirtebilirsiniz. Uygulama üzerinde yaptığınız yorumların aşırı derece olumsuz karşılanmadığı sürece 48 saat boyunca kesintisiz olarak yayında kalabilmektesiniz.

googleplaystore

 

Roomvineİsimsiz mesajlaşma konusunda deneyebileceğiniz harika uygulamalardan biri de hiç kuşkusuz roomvine uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde hiç tanımadığınız kişiler ile isminizi açıklamadan tanışabiliyorsunuz.

googleplaystore ios

 

WhisperYine isminizi göstermeyen harika uygulamalardan biri olan bu uygulama sayesinde dilediğiniz resimler üzerinden yazılar ve yorumlar yapabilir ve bu sayede binlerce kullanıcılara görüş ve düşüncelerinizi isimsiz olarak iletebilirsiniz.

googleplaystoreios

 

Evet işte yukarıda da belirtildiği üzere uygulanmasının oldukça eğlenceli olduğu bu birkaç uygulamayı hayata geçirdiğiniz takdirde siz de dilediğiniz herkese isimsiz olarak mesajlarını güvenli bir biçimde gönderebilirsiniz. Uygulanmasının oldukça basit olduğu yukarıdaki harika uygulamalar konusunda yetersiz bilgiye sahip olduğunuzu hissediyorsanız o zaman konu hakkında bilgisi bulunan başka kullanıcılardan veya da yakın bir arkadaşınızdan destek talep edebilirsiniz. Son dönemlerde birçok kullanıcıların güvenle uyguladıkları bu harika uygulamalar isimsiz mesaj yazma konusunda sıkıntılar yaşayan bireylere doğrudan hitap etmektedir. Siz de eğer internet dünyasında bu önemli konu hakkında arayış içerisindeyseniz hemen yazımızı dikkate almalı ve burada sizlere özel olarak sunulan birkaç harika uygulamalardan hemen faydalanmalısınız.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar