Nokia’dan Akıllı Saat Hazırlıkları!

Genel admin
sponsorlu bağlantılar

Geçmişte adını büyük bir kitleye duyurmayı başaran telefon devi Nokia, uzun zamandır ismini duyurmamıştı ancak geçtiğimiz günlerde yeni bir model hazırlıklarında olduğunu duymuştuk.Şimdi de Nokia Akıllı Saat piyasasına girmeyi düşünüyor. Uzun zamandır piyasada çok gözükmeyen Nokia bu hazırlıkları ile tekrardan adını duyurmaya hazırlanıyor gibi. 2016 yılı ile beraber karşımıza çıkacak olan Nokia cihazları yanında akıllı saat teknolojisini de görebiliriz.

Telefon piyasasında Windows Phone işletim tabanıyla pek ismini duyuramayan Nokia şimdi de Android işletim sistemiyle karşımıza çıkmayı planlıyor.

Nokia giyilebilir teknoloji alanında büyük yatırımlar gerçekleştirdiğini duyuyoruz. Şirkete yakın bir kaynaktan sızdırılan bilgilere göre telefon markası olan Nokia, 2016’nın 1. çeyreğinde ilk akıllı saat  ürününü satmayı düşünüyor. Gerçekten sızdırılan bilgi doğru ise önümüzdeki sene de Nokia firmasının ismini çok duyacağımızdan eminiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Nokia’dan Akıllı Saat Hazırlıkları!” üzerine 6 yorum

 1. selim bakırcı dedi ki:

  nokia kendini zorla batırdı zamanında artık bir yükseliş gösteremez bence

 2. tome dedi ki:

  devrin gerisinde kaldı gel’ştirme yapmadı ve hiç bir şekilde kendini geliştirmedi şimdi böyle piyasaya girmeye çalışıyor ama kırmızı kart gördü bir kere

 3. Efkan Der dedi ki:

  Nokia bu işlerde çok geri kaldı hemde çok işleri zor açıkcası

 4. Burak Alacatlı dedi ki:

  Eskiden Nokia dünya markasıydı ama artık neredeyse piyasada çürüdü gitti.Bakalım piyasaya tutunabilecek mi

 5. selim dedi ki:

  yıllar boyunca önceden kazandığın parayı ye hiç yatırım yapma, teknolojinin gerisinde kal sonra da bir anda çıkıp akıllı saat üretmeye kalk, nokia pazar payın bitti artık senin

 6. Tahsin dedi ki:

  Nokia geri dönüşünü inşallah çok daha iyi yapar eski hayranları nokia yı bekliyor çünkü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar