Yeni Zenfone Zoom Cihazı Gözüktü!

Genel admin
sponsorlu bağlantılar

Her sene olduğu gibi CES etkinliği tarafınca düzenlenen yeni modelleri tanıtma bu senede devam ediyor. Bu etkinlikte Asus şirketinin önceki CES etkinliği ile birlikte kullanıcılara tanıttığı Zenfone Zoom cihazı henüz satış piyasasına çıkmadan benzer bir sürümü TENAA modeli üzerinde göründü. Teknoloji devi Asus Zenfone serisi ile verimli bir çıkış başarmış iken Tayvan’ın en tanınmış teknoloji firması olarak bilinmiş vaziyette. Son amiral gemisi modeli olan Zenfone 2’nin ardından TENAA kayıtlarında kamera üstünde geliştirme yapılmış olan yeni model gözüktü.

Bilgilere göre Zenfone Zoom cihazı ilk olarak Ocak ayında olan CES 2015 etkinliği kapsamı ile duymuştuk. Diğer adı ZX550 olan Zenfone Zoom 3x optik zoom üstün özelliğine haiz olarak fotoğraf cihazı olarak da kullanılabilir bir ürün durumundaydı. Merak edilen konulardan birisi ise Optik zoom’un görüntü kalitesini bozmadan zoom yapabiliyor muydu?işte  o sorunun cevabı kalitesini bozmadan zoom yapabiliyor.

Zenfone Zoom Cihazının Özellikleri
Z00XSB kod adına sahip cihaz ile TENAA’da görünen yeni Zenfone Zoom cihazının teknik özelliklerine bakarsak, cihazda 4 çekirdekli 2.3 GHz hız ile çalışan bir işlemci yer alıyor ve 1920 x 1080p Full HD bir ekrana sahip. Cihazda 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolaması bulunuyor. Zenfone Zoom’un kamera özelliklerine gelirsek şayet 13 megapiksel optik zoom özellikli arka kamerası ile 5 megapiksel ön kamera cihazda bulunmakta. Cİhazın ağırlığı ise 185 gram olarak biliniyor.

Zenfone Zoom Cihazının Fiyatı

Zenfone Zoom cihazı hakkında henüz bir fiyat bilgisi bulunmuyor. Asus’sun yeni modeli Zenfone Zoom’u merakla beklemekteyiz. Bakalım beklediği beklentiyi alabilecek mi ?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar