Vivo X6 Cihazı Geliyor!

Genel admin
sponsorlu bağlantılar

Çinli firmanın akıllı telefonlar piyasasındaki hızları aralıksız devam ediyor. Kendilerini ucuz telefon niteliği ile değil aynı zamanda yeni değişik özellikler ile kullanıcıların karşısına çıkmaya devam edior. Çinli firmalar arasındaki “Vivo” yeni çıkaracağı akkılı telefon ile adını bir kez daha duyurmak istiyor.

Yeni çıkarılacak olan Vivo X6 cihazını geçtiğimiz günlerde adını bir kez daha duymuştuk. Hatırlarsanız geçtiğimiz günler de Vivo X6 ile iPhone 6s‘i  hız testi için ortaya bir video çıkmıştı. Bu video gereğince cihazın adı bir kez daha anılmıştı.

Cihazın 30 Kasım 2015 tarihinde duyurucağı biliniyor.

 

Vivo X6 Cihazının Özellikleri!

Cihaz 6.0 inç ‘lik dev ekranıyla ile  1440×2560 ekran çözünürlüğü ile karşımıza çıkıyor. Cihaz bizlere kamera konusunda kaliteli deneyim imkanı sunuyor. Cihazın arka kamerası 21 Megapixels olup  ön kamerası ise 13 Megapixels ile kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. Cihazın depolama konusunda bizlere 32 GB bir alan sağlıyor ve arttırabilir hafıza imkanında olduğunu belirtelim. Cihazın bir diğer dikkat çeken yönü ise  4 GB ram‘e sahip olması. Gel gelelim cihazın en dikkat çeken özelliğine, Vivo X6’da 4000 mAh batarya kapasitesi mevcut buda gençlere büyük bir merak uyandırıyor diyebiliriz.

Ekran Özellikleri  6.0 İnç –   1440×2560 ekran çözünürlüğüne sahip ekran
KameraÖn 13 Megapixels
Kamera – Arka 21 Megapixels
Hafıza 32 GB Dahili Hafıza
RAM 4 GB RAM
Fiyat Henüz belli değil
Batarya Kapasitesi 4000 mAh
4G ve LTE Desteği Var

 

Vivo X6 cihazı

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar