Twitter’daki Favori, Beğeni Olarak Güncellendi

Genel admin
sponsorlu bağlantılar

Türkiye’de en çok kullanılan sosyal ağlardan biri olan Mikroblog sitesi Twitter’da favorilere ekle butonu güncellendi. İşte, yeni Twitter beğen butonu güncellemesi ile tüm bilgiler.

Türkiye’deki en çok kullanılan sosyal medya ağlarından başta gelen Twitter‘da, dün oldukça önemli bir güncelleme gerçekleşti. Twitter‘daki favorilere ekle butonu, dün itibari ile beğen butonu olarak güncellendi. Gel gelelim, beğen butonunun diğer sosyal ağlardan farkı ne?

Twitter, favorilere ekle seçeneği beğen butonu olarak yenilendi

Sosyal medya devi olan Facebook’ta like seçeneğinden biraz farklı kalp şeklinde gibi beğen butonuna yer verilen Twitter‘da, yıldız simgesine benzer favorilere ekle butonuna benzer bir seçim tercih edilmiş. Tweetler beğenildiğinde favorilere ekle butonunun sarı biçimde renklenmesi şeklinde beğen butonu da kırmızı renge dönüşüyor.

twitter like
Twitter beğen butonu daha çok güzellik katmış gibi gözüküyor!
Yenilik itibariyle tüm Twitter kullanıcılarına gelen özelliği oldukça sevdiğimizi söyleyebiliriz. Hem görsel bakımdan hem de diğer sosyal ağlarda gördüğümüze benzer bir şekilde olan beğen butonunu, umarız diğer Twitter kullanıcıları da beğenmiştir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar