Samsung’dan Yeni Nesil Aktivite İzleyicisi Teknolojisi!

Genel admin
sponsorlu bağlantılar

Samsung birkaç yıl önce birkaç giyilebilir teknoloji cihazlarını teknoloji piyasasına çıkarıyordu. Firma, son olarak güzel bir şık tasarıma sahip olan Gear S2 adlı akıllı giyilebilir ürününü kullanıcılarının beğenisine çıkarmıştı.

Genellikle orta veya üst düzey  seviyede giyilebilir teknoloji cihazları üreten Samsung, gelen bilgilere göre giriş düzeyinde yeni bir giyilebilir teknoloji cihazını teknoloji piyasasına çıkarıcak.

 

Samsung da aktivite seyirci cihazları piyasasına giriyor!
SM-R150 model sayısına haiz olan cihaz, önceden planlanmış aktiviteleri ve fitness çalışma eğitimini takip etmeye yarayacak. Üründe büyük olasılık ile  kalp atış sensörü olmayacak.

Yavaş yavaş  Samsung‘un yeni aktivite seyircisi ürünü hakkında gelen ve duyulan  bilgiler şuan itibariyle kısıtlı olsa da ürünün Xiaomi’nin Mi Band‘ine rakip olarak karşısına çıkıcak olarak duyuluyor.

Samsung, ayrıyetten S Health ve Samsung Gear uygulamalarını Samsung dışı akıllı cihazlar için de paylaştı. Bu paylaşım, Samsung’un yeni ürünün tüm Android cihazlar ile uyumlu olacağının tahmini olabilir.

 

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar