Samsung Gear S2 Türkiye Hazırlıkları!

Genel admin
sponsorlu bağlantılar

Yaklaşık 2-3 ay önce  IFA 2015 kapsamında kullanıcılara tanıtılan ve bizlerinde kullanıcılara ayrıntılı bir şekilde anlattığımız Samsung‘un yeni akıllı saati Gear S2, merakla beklenilen Türkiye‘de piyasasına adım atmaya hazırlanıyor.

Şık bir tasarıma sahip olan ve dönebilen kadran çerçeveli yeni nesil akıllı saat, en çok konuşulan konulardan biri olan Samsung’un Apple‘ye karşı saat piyasasındaki hamlesi olarak gözüküyor.

 

gear2

 

Diğer uzakdoğu devletlerinde satışa çıkmasının ardından yüksek bir satış sayısı hamlesi yapan saatin, Android kullanıcı rakamındaki yükseklik ve Apple Watch‘a karşılaştırmasında ücretinin daha uygun olması nedeni ile Türkiye’de de etkili bir satış piyasasından geçmesi hedefleniyor.

Samsung Gear S2 yeni nesi teknolojisi, Kasım ayının son günlerine yakın Türkiye’de resmi olarak satışa çıkarılmış olması bekleniyor. Klasik ve spor olmak nedeniyle iki farklı modelle kullanıcıların karşısına çıkacak olan saatin bir 3G özelliği içeren modelini ise şuanlık ülkemizde mevcut değil. Samsung Gear S2’nin spor modeli 899 TL‘den, klasik modeli de 999 TL‘den piyasaya sunulacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar