Microsoft Office ve Outlook Arayüz Değişikliği!

Genel admin
sponsorlu bağlantılar

Microsoft Outlook ve Office, Android uygulamasında yeni bir güncelleme dağıttı. Bu yeni güncelleme ile arayüz değişikliği, bulut desteği benzer biçimde yenilikler gelmiş oldu

Android için ücretsiz bir şekilde indirilebilen Microsoft Office android uygulaması ve Outlook, yeni aldığı güncellemesi ile kullanıcılarının karşısına sunuldu. Android kullanan kişiler için oldukça yararlı olan Microsoft Office android uygulaması, yeni giriş sistemi, bulut servisi ve arayüz değişikliği ile güncellemenin karşılığını gönül rahatlığı ile vermiş diyebiliriz.

Güncellemenin detaylarına gelmiş olursak, Microsoft Office uygulaması yeni güncellemesinde uygulamanın boyutunu yarıya yakın bir miktara indirmiş ve yeni arayüzü ve giriş ekranı ile gayet kullanışlı olduğunu diyebiliriz. Android kullanan kişilerin ücretsiz bir şekilde  kullanabilir olabileceği Microsoft Office uygulaması yeni gelen arayüzü, bulut servisi ve neredeyse yarıya düşürülmüş boyutları ile hem hafıza hem de uygulamanın kullanışı bakımından büyük bir yenilik imkanı sunuyor.

Uygulamalarının boyutlarını söylemiş olursak eğer, Microsoft Office’in uygulamaları olan Excel, Word gibi benzer şekilde programların boyutları neredeyse yarı yarıya indirilmiş gibi gözküyor.

office ve outlook

 

Güncelleme almış uygulamalar içerisinde Outlook’ta mevcut. Outlook, yeni aldığı güncellemesi ile görünüm olarak büyük bir yeniliğe gitmiş söyleyebiliriz. Yeni renkleri ile görünümsel değişikliği yardımıyla hoş bir tasarım elde etmiş.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar