Keyifli Bir Okey Oyunumu Arıyorsunuz ?

Genel admin
sponsorlu bağlantılar

Boş zamanlarınızda arkadaşlarınızla oyun oynamak için gittiğiniz kahve kafelerde oynadığınız Okey oyunu, tüm dünyaya yayılması amacıyla artık internette. Mynet Çanak Okey, okey oyununun sanal dünyaya açılan kapısıdır. Harika bir gösteriş ve mükemmel bir tasarıma sahip olan bu oyun, harika zamanlar geçirmeniz için uyarlanmıştır. Cep telefonlarınıza tamamen ücretsiz bir biçimde indirebileceğiniz ve istediğiniz her yerde sorunsuzca oynayabileceğiniz okey oyununun tadını bilmeyen yoktur.
Farklı alanlarda da hizmet sunan Mynet Çanak Okey, belki de tarihin en sosyal okey oyunu olarak karşımıza gelecektir. Çünkü oyun esnasında ve sonrasında sohbetler ederek, unutulmaz anlar yaşamanızın yanı sıra, kaliteli bir ekrana ve oynanış tarzına sahip olmasıyla da, içinizi okşamaya devam edecektir. Bilgisayarınızdan ve telefonunuzdan kolaylıkla oynayabileceğiniz bu oyun, boş zamanlarınızda eğlenceli vakitler geçirip, bir araya geldiğiniz arkadaşlarınızla dışarıya çıkmadan harika oyunlar oynamanıza fırsat sunacaktır.
Mynet Çanak Okey, oyun içi paraya sahip olan oyunlar arasında en güzelidir. Çünkü farklı bir yapı eklenerek, Çanak oluşturulmuştur. Çanağın amacı, masada biriken ve fazlalık olan paranın, en başarı oyuncu olarak bilinen okeyle bitiş esnasında hesabınıza geçecek ödül demektir. Zaten oyuna girdiğiniz için ortada toplanan ödülün yanı sıra eklenecek olan çanak ödülüyle, kazanmanın tadını daha fazla yaşayıp, hissedebileceksiniz. Oyun mantığından kopmadan, yalnızca insanları daha fazla eğlendirmek ve hırs katmak için tasarlanan Çanak, her zaman rekabet ortamı yaratmaktadır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Keyifli Bir Okey Oyunumu Arıyorsunuz ?” üzerine 1 yorum

  1. Süleyman dedi ki:

    Çoktandır bu okeyi oynuyorum zaten çok güzel ve kaliteli bir oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar