Instagram’a Çoklu Hesap Özelliği Geliyor!

Genel admin
sponsorlu bağlantılar

Günümüzde fotoğraf paylaşma platformu olan Instagram’a çoklu hesap desteği geleceği duyuldu. Instagramın Android işletim sistemi versiyonunda 7.12.0 sürümü ile gelen çoklu profil desteği yeniliği sayesinde birden fazla hesabı olanlar diğer hesaplarına girmek için gir çık yapmayacaklar. Önceden mikroblog sitesi olan twitter’da gördüğümüz çoklu hesap desteği, bu sefer de Instagram’da bulunan beta programı ile kullanıcılara sunulacak. Fakat bu yenilik daha test aşamasında olduğundan şimdilik bu çoklu hesap özelliğini kullanmak isteyenler bu programı kullanarak görebilecekler.

Fotoğraf platformu olan Instagram’ın çoklu profil özelliğini denemek isteyenler ve nasıl çalıştığını görmek isteyenler içinse, yeni sunulan 7.12.0 sürüm güncellemesini kullanarak Instagram’da istediğiniz kadar hesap ekleyebileceğinizi belirtelim. Bununla birlikte, bu yeni uygulamaya kolaylıkla geçiş yapabileceğinizi de söyleyelim.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Instagram’a Çoklu Hesap Özelliği Geliyor!” üzerine 2 yorum

  1. İsmail Çakır dedi ki:

    Bizim gibi instagram ticareti yapan insanlar için gerekli bir özellikti pek çok instagram hesabını girip çıkmadan sadece bir telefonda işletmek gerekli aynı zamanda da beklenilen bir özellikti. Yazı için teşekkürler..

  2. Hüseyin dedi ki:

    Her yerde aynı haberi okuyorum ama hala gelen giden olmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar