HTC One A9 Fiyatı Düştü!

Genel admin
sponsorlu bağlantılar

HTC tarafınca geçtiğimiz hafta da kullanıcılara tanıtılan One A9 cihazının fiyatında ikinci indirime adım atıldı. İşte HTC One A9 ücreti ve telefon hakkında tüm bilgiler haberimizde.

HTC’nin geçtiğimiz hafta da kullanıcılarına tanıttığı ve iPhone 6s’e benzer yönleriyle ilgi toplayan yeni cihazı HTC One A9‘un fiyatında ikinci indirime adım atıldı.

499.99 dolarlık fiyat etiketiyle satışa çıkarılan One A9 için, ikinci indirim zamanı geldi. HTC’den ortaya getirilen ifade de, %30 indirime varılacak. HTC One A9’u 400 dolar ücret ile satın alınabiliyor. Ayrıyetten  One A9 ile sınırlı olmayan indirim kapsamında 650 dolar fiyat etiketi olan One M9 455 dolara satın alınabilir durumda.

 

HTC One A9

HTC One A9 Türkiye Fiyatı

Cihazın Türkiye’deki fiyatı 2.499 TL olarak belirlenen One A9‘un ülke dışında ikinci indirime girmesine karşın fiyatı durgun görülüyor. Ürünün teknik özellik açısından bu fiyat düzeyinde fazlaca güçlü rakipleri var diyebiliriz. HTC firması, satış üstünlüğü elde etmek istiyorsa ilerleyen haftalar da bir fiyat indirimi yapması bekleniyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar