Facebook Yeni Uygulama İle Geliyor!

Genel admin
sponsorlu bağlantılar

Sosyal medya devi Facebook’un yeni yayınladığı haber uygulaması “Notify” ile gözlemlediğiniz haberler akıllı telefonunuza bildirim halinde geliyor. Uygulama hakkında bilgiler yazımızda.
Sosyal medya devi Facebook yeni yayınladığı haber uygulaması Notify’ı paylaştı. Uzun süredir çeşitli bilgiler ile adını duyduğumuz bu uygulama artık geldi. iOS işletim sistemli cihazlar için yayınlanan bu uygulama, takipte kaldığınız haberlerin telefonunuza bildirim halinde gelmesine olanak sağlıyor.

iOS işletim sistemli cihazlar için yayınlanan Notify uygulaması, “en son haber başlıklarını” kısmını sizlerin tercihine göre size iletmiş oluyor. Bu yanı ile popüler mikroblog sitesi Twitter’a rakip olan bu uygulama, az da olsa bizlere farklı deneyim sergiliyor. Notify’de haberler zaman tüneli seçeneği yerine bildirim halinde karşı tarafa iletiliyor.

 

Facebook Notify iOS uygulaması kısa bir süre içerisinde de Türkiye’de olacağını tahmin ediyoruz. Android işletim sistemli cihazlar için halen bir açıklama yapılmasa da bu haber uygulamasının kısa bir süre içerisinde Android cihazlar için de yayınlanması bekleniyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar