Emojiler İçin Tasarlanmış Özel Klavye

Genel admin
sponsorlu bağlantılar

Austin’li firma EmojiWorks, emojiler için tasarlanmış bir özel klavye üretti

Daha önce buna benzer bir çok klavye haberi görmüştük fakat bu sefer aradaki fark eklentisiz ürettiği için bu alanda tasarlanmış ilk özel klavye niteliği taşıyor.Daha önce duyduğunuz gibi Tom Scott’ta klavye konusunda slikon bir klavye üretmişti.

Klavyenin özelliklerini ve tasarımından söz edersek klavye karşımıza beyaz renkte çıkıyor.Klavyenin isminden de anlaşılacağı gibi tuşların üstünde çeşitli yüz simgeleri yer alıyor.Bir diğer özelliği ise her tuş maksimum 3 simge içeriyor.Klavyenin en güzel yanı ise klavyeyi emoji için kullanmak istiyorsanız klavyenin alt tarafında yer alan emoji tuşuna basarak klavye kelime işlemekten yüz simgesi eklemeye dönüşüyor.

Klavye, Bluetooth özelliğine hakim ve İOS, Mac, Windows Tabletler, dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar ile uyumlu olduğu biliniyor.

Fiyat konusuna gelirsek klavye 3 farklı fiyat seçeneğiyle karşımıza çıkıyor.Klavyede Temel Emoji Klavyesi (79.95 $) 47 adet  emoji kullanma imkanı sunuyor, Keyboard Plus ise (89.95 $) 94 adet emoji imkanı ve son olarak ise Ve Plus yani pro versiyonu (99.95 $) ise 120 emoji imkanı sunuyor.

EmojiWorks tanıtımını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar