Dark Souls 3, Serisinin Son Oyunu Olacak!

Genel admin
sponsorlu bağlantılar

Dark Souls serisinin ve Bloodborne’un ünlü geliştiricisi Hidetaki Miyazaki, “kan peşinde koşan” bu oyunların hayranlarını üzdüğü bir açıklamada bulundu. Miyazaki’ye göre Souls veya Bloodborne oyunlarını sürekli bir şekilde çıkartmak doğru bir tercih olmayacak. Hatırlatalım ki bu fikir daha düşünme aşamasındadır.

Dark Souls 3

 

GameSpot tarafıyla yaptığı özel bir konuşmada bu yorumları yapan büyük yönetmen, Dark Souls 3’ün serideki son oyun olacağını ifade ediyor. Hatta şu an bile Dark Souls 3 serinin son oyunu olarak kafasında belirlemiş.

“Souls veya Bloodborne oyunlarının sürekli yaratılmasını doğru bir seçenek olarak düşünmüyorum. Dark Souls 3 benim için serinin büyük bir kapanışı. Tabii bu bir sınırlama değil, ben de From Software de gelecekte daha agresif projelerde ortak çalışmak istiyoruz. Artık yeni şeylere doğru yola çıkmanın vaktinin geldiğini düşünüyorum.”

“From Software bence yeni bir şeyler yaratmak zorunda. Bizden gelecek yeni oyun projeleri olacak, Dark Souls 3 ise From Software’in gelişiminde önemli bir dönüm noktası.”

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar