Assassin’s Creed Filminden Yeni Görseller Meydana Çıktı!

Genel admin
sponsorlu bağlantılar

Ubisoft‘un en çok tercih edilen oyunu olan Assassin’s Creed için yıllardır filmi yapılacağını duymuştuk. 2013, 2014, 2015 gibi senelerde filmin çıkacağı söylenilen için sürekli çıkacak ya da çıkmayacak tartışmaları devam ederken meydana çıkan resimler ile filmin çekilişine devam edilmiş olduğu ve bizzat çıkış zamanı bile duyulduğu meydana çıktı.

Yapımdan meydana çıkan kamera arkası görselleri ve bazı bilgilerin de paylaşılması ile Assassin’s Creed filminin 12 Aralık 2016 tarihinde sinemalarda olacağı kesinleşti.

Assassin's Creed

 

Beklentiden fazla ilgi çeken filmin çekimi için 150 Milyon ile 200 Milyon Dolar civarında bir rakam ayrılmış. Doğal yapım şayet güzel olursa bunu kat kat geri alacaktır. Ayrıyetten yukarıdaki ve aşağıdaki görüntüde Mabet Şövalyelerine benzer olduğu kabul edilen kılıçlar gösteriliyor. Bu bilgide 15. yy Avrupa’sın da yaşanıldığı söylenilen birlikler. Yani bu fikirler ile filmin konusu yavaş yavaş meydana çıkması bekleniyor.

Assains creed

 

Kullanıcıların merakla beklediği film umarız ki kayda değer bir film olur. Tabi ki şunu da belirtmeliyiz ki ilgisi yüksek bir fim olacağı tahmin ediliyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar