Akıllı Cihazlara 3D Tarayıcı Desteği !

Genel admin
sponsorlu bağlantılar

Günümüzde teknoloji her olanağa imkan sağlıyor. Hızla gelişen teknoloji de yeni fikirleri çok sık duyuyoruz.Teknolojinin parçası olan telefonlar artık hayatımızda olmazsa olmazımız olarak görünüyor. Şimdi de yeni bir teknolojiye göz atacağız.

Teknolojik incelemelerin bulunduğu Kickstarter üstünde geliştirmeleri yapılan yeni bir fikir, teknoloji ortamında meraklara neden oldu. Eora 3D ekibi kapsamınca geliştirilen bu yeni proje ile akıllı cihazlar için büyük keskinliğe haiz 3D tarayıcı fikri şuan için olumlu gelişmeler kaydediyor.

Akıllı cihazlar için büyük keskinliğe haiz olan ilk 3D tarayıcısı olan Eora 3D, neredeyse bütün objeleri 3 boyutlu şekilde tarayabiliyor. Ancak asıl amaç ise yüksek kalitede tarayıp düşük fiyat etiketine sahip olması olucak. Tarayıcı piyasasında tabletlere bağlantı yoluyla takılan tarayıcı cihazlar olsa da hiçbirinin bu ürün kadar güzel olmadığını söylüyorlar.

eora

Eora 3D Cihazının Özellikleri!

Eora 3D tarayıcı cihazı, 500 mikrona kadar boyutu içeren bir tarayıcı. Yardımcı aparat imkanıyla sub-100 mikron değerinde tam renkli ve hızlı tarama yapma olanağınız olacak. Ayrıca, 8 milyon köşe noktasına kadar artabilen değerleri sayesinde ileri derecede hassas olan modelleri bile şekillendirebilecek.

Eora 3D cihazı sayesinde, 520 nm dalga boyu sayesinde 1 metre uzaklığa kadar objeleri algılama imkanı olabilecek. Cihaz yansılama sorunlarına karşı önlemini almış ve cihazın cam kısmı özel olarak yapılmış.

Eora 3D ürününe haiz olabilmek için Kickstarter sitesi üzerinden en aşağı 199 Dolar bağış yapılması lazım. Fakat 199 ve 299 Dolar olan paketler şuanlık tükendiği için ürüne ancak 255 Dolar ödeyerek haiz olabilirsiniz. İos ve Android işletim tabanıyla uyumlu olacak cihaz, Haziran ayının içerinse Kickstarter bağışçılarına verilecek.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar