Youtube Yeni Özellik İle Geliyor

Genel admin
sponsorlu bağlantılar

Dünyanın en popüler video ortamlarından biri olan ve en çok girilen siteler arasında bulunan Youtube, kendi kullanıcılarını oldukça şaşırtıcak olan bir yeniliğin yakın olduğunu ifade etti. Dün akşam vakitlerinde Youtube tarafından açıklanan açıklamaya göre video platformuna, kullanıcıların videoyu izleyebilmesi için para ödemesi gereken videolar yakın bir tarihte ekleneceğini bildirdi.

 

Yapılan bu açıklamanın detayını 21 Ekim tarihinde olan Youtube etkinliğinde konuşulacak olarak tahmin ediliyor.Ayrıca internette bazı sitelerin bu ücretli video izleme yeniliğini Youtube geçtiğimiz sene yayınladığını söylüyor.Youtube tarafından açıklanan açıklamada “en ünlü video yapımcılarımızdan para kazanmanın farklı yollarını bulacağız” cümlesi internet sitelerinde ücretlendirmeye bağlanacağı söz ediliyor.

youtube

 

Ayrıca günümüzde ki ücretsiz videolardan para kazanma yoluda halen devam ediceği biliniyor.Bu yeni ücretli video özelliği tahminlere göre  çok abonesi olup az video yükleyen kanalların kullanacağı tahmin ediliyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar