YouTube Red Servisi ABD’de Kullanıcılara Açıldı

Genel admin
sponsorlu bağlantılar

Artık ABD’de yaşayan insanlar, ayda 9.99$ miktarını ödeyerek YouTube’da video izlerken reklam izleme zorunluluğundan kurtuluyor. Google’ın geçtiğimiz haftalarda duyurduğu YouTube Red abonelik servisi 28 Ekim tarihinden sonra kullanılmaya başlandı.

YouTube Red servisi reklamları kaldırıyor, ayrıyetten çevrim dışı izleme, arka planda tek ses çalma gibi yenilikleri beraberinde getiriyor. YouTube Red servisi şuanlık  ilk olarak ABD’de kullanılmaya başlandı. Gelecek sene içlerinde, YouTube Red servisi YouTube’un bazı popüler yıldızlarının hazırladığı özel videoların da paylaşıldığı tek ortam olacak gibi gözüküyor.

YouTube Red aboneliği PC, İos veya Android  işletim sistemli cihazlarda açılabiliyor. Fakat bir Apple ürünü üstünden abonelik alındığında ücret 9.99 dolar fiyatı yerine 12.99 dolar  gibi bir miktar oluyor. Akla gelen o ki, Google Apple’ın aldığı komisyonu da kullanıcılara ekliyor gibi görünüyor.

YouTube Red servisi şuanlık Türkiye’de kullanıma açık değil, sadece ABD’deki YouTube kullanıcıları bu servisten yararlanabiliyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar