Sony Toshiba İle Anlaşıyor mu?

Genel admin
sponsorlu bağlantılar

Teknoloji devi Sony , akıllı cihazlar çevresinde akıllı cihazlarına daha fazla katkı katmak amacıyla Toshiba’nın görüntü sensör birimi ile ortaklaşa anlaşmayı kamera güçlerini güçlendirmeyi hedefliyor.

Teknoloji devlerinden Sony’nin konu akıllı telefon kamera desteklerine geldiğinde ne kadar üstün özellikler ile başarı göstermiş yenilikler üretebileceğini biliyoruz. Reuter raporlarına benzer Sony,diğer bir teknoloji devi olan Toshiba’nın görüntü sensörü departmanını sahip olursa bu konudaki gücünü yükseltebilir. Birkaç akıllı cihazlarında ve DSLR cihazlarda kullanılan CMOS görüntü sensörü ile teknoloji devi Sony, akıllı cihaz piyasasında ileri sürülenlerden biri olmakta. Toshiba ile anlaşmaya varırsa bu gücünü daha da arttıracak gibi gözüküyor.
sonycihaz

 

Sony’nin akıllı telefon ürünleri piyasasında işlerinin çokta iyi gitmediğini duymuştık. Üstelik piyasadaki bazı söylentilerin akıllı cihaz departmanlarının kapanmasına kadar uzadığını da varıyordu. İlerleyen sürelerde Sony bu yayılan söylentileri yalanlamıştı. Bununla birlikte Sony, bu yılda iki kere Yamagata ve Nagasaki’daki fabrikalarını 1.2 milyar dolar miktardan fazla ücret harcayarak genişletti.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar