Samsung’tan Dönebilir Kameralı Telefon Geliyor!

Genel admin
sponsorlu bağlantılar

Teknoloji devlerinden biri olan Samsung’un yeni Galaxy A9 modelinin teknik özelliklerinin sonrasında ilginç bir iddia daha meydana çıktı. Galaxy A9 kamerası dönebilir şekilde olabilir!

 

Geride bıraktığımız günlerde Antutu skoru meydana çıkan Galaxy A9’un ilginç bir resimi ortaya yayıldı. Çin kaynaklı resimlere baktığımızda Galaxy A9 cihazın daha ilk başta Oppo N1’de olduğu gibi  dönebilir kamera biçimine ait olduğu görülüyor.

Samsung’un yeni serisine hitap eden yeni Galaxy modeli A9 enerjisini Qualcomm sahipli Snapdragon 620’den alıcak gibi biliniyor. GPU tarafında Adreno 510’dan yararlanıcak olan Galaxy A9’da 3GB RAM, 32GB’ta dahili depolama belleği barındırıyor. 1920×1080 px çözünürlüğünde 5.5 inçlik bir kaliteli ekranla gelmesi hedeflenen Galaxy A9’un kamera özellikleri ise henüz netlik sahiplenmiş değil.

Galaxy A9 Modelinin Ortaya Çıkan Görseli

samsunggalaxya9

 

Yukarıdaki görüntüler gerçekten doğru ise güzel bir tasarım olarak gözüküyor. Fakat genel olarak genede Galaxy A9  modelinin tasarımı ve teknik açıkdan özelliklerini kesin ve netleştirmek için modelin resmi çıkışını beklemek en mantıklı ve doğru tercih olacaktır.

 

samsungalaxy-a9

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar