Bilgisayara PES 2016 DEMO Nereden İndirilir ?

Genel admin
sponsorlu bağlantılar

Geride kalan günlerde full sürümü ile çıkışını belirten PES 2016’yı hemen satın almadan önce oyunu görmek ve tecrübe edinmek isteyen bilgisayar kullanıcıları için PES 2016’nın demo sürümü artık indirebilir durumda.

Diğer spor oyunu olan FIFA 2016 ile birlikte yılın en çok merakla beklenilen diğer futbol oyunu Pro Evolution Soccer 2016,  geride kalan günlerde Bilgisayar ve konsol  için oyun mağazalarında yerini almış bulunmakta.

Geçtiğimiz yıllarda PES 2014 ile beraber çıkan fena gidişatı bu sene PES 2016 ile birlikte düzenmelemeyi amaçlamak isteyen Konami bu amaçlarını bir sene daha ertelemek zorunda olmuş gibi gözüküyor.

pes16

 

Oyunu Satın almadan Deneme Yapmak İsteyenlere Hususi

Bilineceği gibi oyunun çıkışını belirtmeden ortalama 1 veya 2 hafta kadar bir süre sadece Xbox ve PlayStation konsollarına hususi oyunun demo sürümüyle oynanabilir olan PES 2016’nın PC’ye hususi bir demo sürümü yoktu. Artık ise Konami oyunu full sürüm satın almadan deneme ve tecrübe etmek isteyen kullanıcıları için biraz geç de olsa oyunun demo sürümünü kullanıcılarına sürdü.

Oyunun demo sürümünü bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar