Yılın En Avantajlı Vaillant Kampanyaları İle Paranız Cebinizde Kalıyor

Sponsor Yazılar admin
sponsorlu bağlantılar

Yılın En Avantajlı Vaillant Kampanyaları İle Paranız Cebinizde Kalıyor
Yıllardır uzmanlık alanımızdan ödün vermeden kesintisiz hizmet sağlayan Vaillant Servisi bugünde sizlere en iyi hizmetleri sunabilmek amacıyla huzurlarınızdadır. Tüketicilere yaşattığı kaliteli servis ve birçok yenilikler ile birçok kişi üzerinde güven yaratan Vaillant Servis herkes tarafından vazgeçilmez kılınmaya devam etmektedir. Vaillant Klimalarınızda olduğu gibi Vaillant Kombi Alırken Neler Yapılmalı? Gibi aklınıza takılan her türlü sorunlarda bizler tarafından destek almanız mümkündür. Bizleri her zaman öncelikli yapan unsunlardan birisi de teknik açıdan Vaillant kullanıcıların sorunları çözümlerken her zaman işçilik garantisi sunarak 1 yıl içerisinde sorun yaşamaları durumunda herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktayız. Vaillant kullanıcılarımızın her zaman rahat edebilmeleri için seferber olan çalışanlarımız günümüzde yaşadığınız her türlü sorunları aynı gün içerisinde hallederek sizlere eşsiz servis imkanı sağlamaktadır. Bu nedenle yaşadığınız hiçbir sorunu dert etmeden güvenle bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

attttt

Vaillant Servis olarak öyle kampanyalara imza attık ki eminiz ki bu kampanyalarımız her Vaillant kullanıcılarının dikkatini çekecek. İlk kampanyamız kombi bakım kampanyamızdan oluşmaktadır. Kombi bakım işlemi ile her kullanıcı artık daire sakinleri yada binasında bulunan komşuları ile anlaşarak yaptırabilir. Ayrıca bu durumda da oldukça bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Vaillant toplu bakım işlemi 5 ve 10 kombiler için %30 10 ve 50 kombi arası için %35 50 üzeri kombiler için ise %40 oranda bir indirime tabi tutulacaksınız. Aynı zamanda gaz sızıntılarına karşı önlem almanızı sağlayan cihaz olarak bilinen gaz dedektör cihazı ve aynı zamanda tesisat yıkama işlemi yaptırmanız durumunda kombi bakım işlemini sizlere ücretsiz olarak sağlayarak artı bir ücret ödememenizi sağlıyoruz. Peki ya sizler hiç servis ücreti almayan firma gördünüz mü? Vaillant olarak 3 yıl içerisinde kullanıcılarımızın bizler tarafından servis talebinde bulunup hizmet almaları sonucunda ikinci bir servis yönlendirmesi yapmamız durumunda ücret talep etmemekteyiz. Önemle belirtmek isteriz ki bu geçerlilik her kullanıcıları bir kere uygulanmaktadır. Vip Servis hizmetimiz ile de aynı gün içerisinde servis hizmeti alabilir yaşamış olduğunuz sorunun aynı gün içerisinde çözümlenmesini sağlayabilirsiniz. Sizler için hazırda bekleyen Vip Servis ekipmanlarımız her kullanıcılarımızın memnuniyetini kazanman için çaba gösterip sorununuzu bir an önce hallederek hizmetlerine son veriyorlar. Vip Servis hizmeti alacak olarak kullanıcılar bu özel kampanyadan yararlanmak için iki servis ücreti ödeyerek bu kampanyamızdan faydalanabilirler.
Kampanyamızın geçerli olduğu bu zamanlarda bitmeden hemen yararlanmak istiyorsanız bizlere Vaillant Çağrı Merkezi Telefonu üzerinden ulaşım sağlayarak sizlerde bir an önce kampanyalarımızdan hemen yararlanabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar