Demir Döküm Servisi

Sponsor Yazılar admin
sponsorlu bağlantılar

Demirdöküm Klima Ve Kombi Servis İhtiyaçlarınız da Turkiyedemirdökümservisi.com

 

Demirdöküm Servisi olarak teknik bakımdan sorun yaşayan kullanıcılarımıza her şekilde yardımcı olduğumuz gibi günümüzde de yaşamış oldukları sorunları bir an önce çözümlemek amacıyla canla başla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Uzman ekip kadromuz her zaman müşterilerimize saygılı olmakla beraber ilk olarak her kullanıcıların sorunlarını dinliyor yaşadıkları problemlere istinaden hareket etmektedirler. Kullanıcılarımızın karşılaşmış oldukları sorunlar ne olursa olsun günümüzde her sorunu kısa sürede çözümleyerek eşsiz servis hizmeti sunmaktayız. Genel olarak Türkiye genelinde Demirdöküm Servis olarak başarılı sonuçlar elde ederek geçmişten geleceğe günümüzde adımızı son safhalarda duyurmuş bulunmaktayız. Bu nedenle hiçbir tüketicilerimizden şikayet duymuyor aksine sizlerin memnuniyeti ve övgüleri sonucunda çalışmalarımızı hızla geliştirmeye devam ediyoruz. Demirdöküm Klima bakımında olduğu gibi Demirdöküm Kombi Bakımı işlemlerini de sorunsuz şekilde hallederek cihazınızdan yeterli verimi almanızı sağlamaktayız. Siz değerli kullanıcılarımıza her daim yardımcı olan Demirdöküm Servisi memnun kalacağınız başka bir kampanya ile huzurlarınızda bulunmaya devam etmektedir. Dilerseniz sizlere oldukça memnun kalacağınızı düşündüğümüz kampanyalarımızdan kısaca bahsedelim.

aaaqq

 

Günümüzde kombi bakımı dendiği zaman her yıl düzenli olarak yapılması ön görülen bir işlem olduğunu tüm kombi kullanan kullanıcılar bilmektedir. Kombi bakımının fiyatını yarı yarıya düşürmek artık hiçte zor değil. Toplu kombi bakımı sayesinde bundan sonra aileniz ya da daire sakinleriyle ortak bir anlaşma sonucunda sizlerde kolay bir şekilde yaptırabileceksiniz. Toplu bakım işlemi esnasında

5-10 arası kombilerde %30 a varan indirim 10-50 üzeri kombilerde %35, 50 üzeri kombi bakımlarınızda ise %40 a varan cüzi fiyatlar söz konusu olacaktır. Uzun zamandır kombi bakımınızı yaptırmadıysanız ve Demirdöküm Kombi Bakım işlemini yaptırmayı planlıyorsanız bizlere en yakın sürede ulaşmanızı tavsiye ederiz. Sizlere sunacağımız diğer bir seçenek ise Tesisat temizliğinden oluşmaktadır. Tesisat yıkama işlemi için ödeyeceğiniz tutar üzerinden sizlerden ekstra bir ücret talep etmeyerek kombi bakımını da Demirdöküm olarak ücretsiz kılmaktayız. Gaz alarm cihazı günümüzde olası gaz sızıntılarına karşılık kullanıcılı ve dairenizde bu cihazdan bulunmuyorsa belirtmiş olduğumuz cihaza sahip olmanız durumunda kombi bakımını aynı şekilde ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.  Firmamıza daha önceden servis talebinde bulunmuş yine servis talebinde bulunacak müşterilerimize son derece iyi bir jestimiz daha var. Tekrar arayıp servis talep etmeniz durumunda sizlerden servis ücreti talep etmeyerek uzman teknisyenlerimizi adresinize kadar gönderiyoruz. Evet yanlış duymandınız 1 kere geçerli olacak bu durum nedeniyle eski servis talebinde bulunan müşterilerimizden servis ücreti alınmayacaktır. Vip servis hizmetimizi unutmuyoruz. Demirdöküm özel servisi olarak aynı günde servis hizmeti almak isteyen kullanıcılar hiçbir koşuldu olumsuz yanıtlar vermiyoruz. Vip hizmet sayesinde 6 saat içerisinde firmamız adresinize teknisyenleri yönlendirmektedir. Bu kampanyamızdan yararlanmak isteyecek kullanıcılarımız iki servis bedeli ödemek durumundadırlar.

Sizlerde hem güvenilir hem de işçilik konusunda sorun yaşamayacağınız bir firma arayışındaysanız Demirdöküm olarak bizleri güvenle tercih edebilir, sağladığımız sorunsuz hizmete birebir şahit olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece 444 18 37 numaralı numaramızdan detaylı bilgi almakla beraber kampanyamız son günlerinde bu avantajlarımızı kaçırmadan randevu talebinde bulunabilirsiniz. Demirdöküm Çağrı Merkezi ile görüşmeleriniz sonucunla çalışanlarımızın sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaklarından emin olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar