En Çok Ziyaretçi Alan Forumlar

Genel admin
sponsorlu bağlantılar

Sosyal medya yanı sıra çoğu kitlenin de büyük bir tarafı  forumlardır.Şimdi sizlere en çok ziyaret alan forum sitelerini paylaşacağım.

1-) R10

109394

Çoğu kişinin kayıt olamadığı bu forum en çok ziyaret alan forumların arasında yer alıyor.Kayıt olmak herkese açık deildir.Kayıt olmak için davetiye kodu almanız gerekiyor buda oldukça kolay deil.Fakat şüphesiz en büyük forum sitelerin içinde yer almaktadır.

2-) Wmaracı

logo

 

Webmaster portalı olarakta bilinen “wmaracı” en çok ziyaret alan forum siteleri arasında yer almaktadır.Kayıt olmak herkese açık bir şekildedir fakat  konu açmanız için adminler tarafından hesabınızın aktifleştirilmesi gerekmektedir.Bu işlem oldukça zor değildir.

 

3-) Donanım Haber Forum

019

 

Genel forum olarak bilinen Donanım Haber Forum sitesi oldukça yoğun ilgi alan forum sitelerinin arasında yer almaktadır.Kayıt olmak herkese açık şekildedir.Türkiye’nin en büyük forum sitelerinden birisi tanımını rahatlıkla söyleyebiliriz.

4-) Chip Online

chip-online-logo

Teknoloji forumu olarakta bilinen Chip Online teknoloji ile ilgili hertürlü bilgi akışının bulunduğu forum sitesidir.Güzel bir tasarıma sahip olan Chip Online forum sitesi en çok ziyaret alan forum sitelerin arasında yer almaktadır.

5-) Forum Tr (frmtr)

v_frmtr

Edindiğimiz bilgilere göre en eski forum sitelerin  arasında yer almaktadır.Fakat yine en büyük forum siteleri arasında yer almaktadır.

6-) ShiftDelete

logo1

Teknoloji ile ilgili oyun, telefon , laptop vb. gibi teknoloji ürünlerinin incelemesini ve tanıtımını yapan Türkiye’nin en büyük teknoloji siteleri arasında yer almaktadır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Bilgisayar